MALÉ PŘEDSTAVENÍ

Veterinární ordinace na Rolavě

vznikla v prvních měsících roku 2013. Nově zrekonstruované prostory zahrnují čekárnu, ordinaci a operační sál. Ošetřujeme psy, kočky, drobné savce, plazy i malé druhy papoušků, okrajově koně a drobné přežvýkavce. Svoje pacienty chceme dobře znát a pečovat o ně od začátku života až do důstojného konce. Zakládáme si na kvalitě poskytnuté péče. Dbáme na průběžné doplňování znalostí a nových poznatků z oboru, pravidelně absolvujeme vzdělávací semináře. Pokud si s něčím nebudeme vědět rady, samozřejmě zajistíme konzultaci u zkušeného specialisty.

Naše malá fotogalerie


MVDr. Kristýna Verheles

Naše paní doktorka se narodila v roce 1984 v Praze. Po maturitě na Prvním českém gymnáziu v Karlových Varech vystudovala veterinární lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Po promoci v roce 2009 absolvovala tříměsíční stáž v Holistic Equitation Centre v Northamptonshire ve Velké Británii. Po návratu působila na veterinární klinice KLAVET v Klatovech a na veterinární klinice MVDr. Vodičky v Mariánských Lázních. Věnuje se zejména péči o kardiologické pacienty a medicíně drobných savců. Volný čas tráví s plnokrevníkem v důchodu jménem Kahili King, útulkovým křížencem všech psích plemen Gasem a s adoptovanou černou kočkou jménem Divoženka.MVDr. Klára Fečková

Od února 2016 u nás ordinuje také MVDr.Klára Fečková. Narodila se v roce 1982 ve Svitavách. Po maturitě na Gymnáziu Svitavy začala studovat na VFU Brno obor veterinární lékařství. Po promoci rok pracovala na veterinární klinice FANA v Náchodě. V roce 2010 nastoupila na veterinární kliniku KVvet v Karlových Varech, kde působila do ledna 2016. Věnuje se zejména kočičí medicíně. Svůj volný čas dělí mezi svých pět koček (Zrzek, Zrzínek, Rozárka, Smaltík a Mourek) a rezavého hannoverského valacha jménem Lawrence, zvaným Bobek.


 
SERVIS

Jak to všechno funguje?

1Objednávky
Doporučujeme Vám telefonické nebo online objednání na určitý termín v ordinačních hodinách, předejdete tím čekání, které je velmi stresující pro pacienta a nepříjemné pro majitele. V současné době jsou kapacitní možnosti naší ordinace téměř vyčerpány, takže nové klienty přijímáme ve velmi omezené míře (vyjímkou jsou pacienti referovaní na kardiologické vyšetření). Pokud se chcete stát našimi klienty, doporučujeme zavolat v ordinačních hodinách a domluvit se přímo podle aktuální situace. Pacienti, kteří nejsou objednaní, ani nám nedají telefonicky vědět, že se k nám chystají, se vystavují možnosti, že z kapacitních důvodů nebudou ošetřeni. Prosíme, OBJEDNÁVEJTE SE VŽDY!
2Ošetření mimo ordinační hodiny
V současnosti bohužel z časových důvodů nejsme schopni zajistit ošetření pacientů v domácím prostředí.
3Operační hodiny
probíhají každý den po skončení dopoledních ordinací. K zákrokům v anestezii prosíme přivést mazlíky vyvenčené, po dvanáctihodinové hladovce, není-li určeno jinak. Voda může samozřejmě být k dispozici neomezeně. Ke většině krevních odběrů je rovněž nutné, aby byl pacient nalačno.
4Senioři
U seniorů (> 7let) a pacientů chronicky nemocných provádíme před anestezií předoperační vyšetření krve. Po zvážení a aplikaci přesné dávky sedativa pacient usíná s majitelem v čekárně (nezapomeňte vzít pelíšek nebo deku!). Ve většině případů zavádíme pacientovi v anestezii nitrožilní kanylu.
5Po zákroku
Po zákroku se pacient probouzí opět s majitelem v čekárně, domů odchází po svých, případně v přepravce, ale každopádně v bdělém stavu :) Většina pacientů po anestezii doma ještě dospává. Pokud není určeno jinak, majitel může podat malé množství vody ihned po příchodu domů. S krmením je zpravidla třeba počkat pět až šest hodin.
6Anestezie
K sedaci a anestezii používáme nejmodernější šetrné přípravky, které mají nízké riziko nežádoucích účinků. Samozřejmostí je management pooperační bolestivosti a poučení o péči o operační ránu.

Naše malá galerie

Objednat se

Můžete využít náš rezervační systém online. Nebo nám zavolejte.